webmaster:HKinks@gmail.com
Teated

• 18.10.2017
    19. - 26. oktoobril 2017 toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN) "Õppimine seob põlvkondi".
  • 13.10.2017
    Terviseamet viib koolis läbi eridieeti vajavate laste toitlustamisega seotud uuringu ja palub lastevanematel  vastata küsimustikule.
  • 09.09.2017
    Tasanduskursused toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti
  • 25.08.2017
    2017/2018. õppeaasta info.
  • 17.05.2017
    Ootame kõiki huvilisi laupäeval, 27. mail toimuvale infopäevale.
  • 14.02.2017
    Kui sul on koolis muresid ja sa ei tea, kelle poole pöörduda, võid abi küsida kaasõpilastelt.
  • 18.10.2016
    Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium viib läbi kaheaastast projekti „Teisel ringil targaks Lääne-Virumaal“
  • 08.09.2016
    Tasanduskursused 10. ja 11. klassidele.
Koostööseminar Rakveres

Seminar toimus Rakvere Täiskasvanute Gümnaasiumi korraldamisel 2.-3. aprillil 2013. Külalised ööbisid Wesenberghi hotellis. Leedu külalised saabusid 1. aprilli õhtul. 2. aprilli hommikupoolikul korraldati neile linna tutvustav ringkäik.

Esimesel päeval toimus seminar Wesenberghi hotelli konverentsiruumis. Seminar algas kell 14.30 Rakvere Täiskasvanute Gümnaasiumi direktori sõnavõtuga. Seejärel tervitas külalisi Rakvere abilinnapea Rainer Miltop. Pärast tervitusi algas seminari praktiline osa. Esimesena esitlesid RTG õpilased eestikeelset e-sõnastikku. Sõnade õppimisse kaasati ka kõik Läti ja Leedu õpilased, kes pidid sõnu eesti keeles järgi hääldama. Õpilaste esitluse järel hakkasid õpetajad oma ettekandeid esitama. Iga maa kultuuriloo tutvustamiseks oli ette nähtud 45 minutit. Esimesena astusid üles Eesti õpetajad, kes olid oma maa kultuuriloo kokku pannud järgmiselt: Vilja Messer – ajalugu; Ele Luur – geograafia; Ursula Einmann – kirjandus ja filmikunst; Mare Kajar – traditsioonid, arhitektuur, kunst ja muusika. Peale väikest pausi kell 16.30 jätkasid projekti teoreetilise osa tutvustamist Leedu ja Läti õpetajad. Kell 18.00 pakuti kõigile õhtusööki. Esimene seminaripäev lõppes  AQVA Hotel & Spa külastusega, kus külalistele tutvustati maja ning seejärel said soovijad külastada veekeskust.

Teisel seminaripäeval tulid külalised tutvuma Rakvere Täiskasvanute Gümnaasiumiga. Neile näidati kooli ruume ning 11. klassi õpilane Nataša Komarova esitas külalistele kooli tutvustava slaidiesitluse. Seejärel võttis sõna Läti projektijuht, kes tutvustas õpetajatele projektiga seonduvaid edasisi ülesandeid. Kell 11.30 suunduti Rakvere linnusesse, kus osalejatele tehti ekskursioon ning õpilased said proovida keskaegseid mänge. Seminari lõpetamine koos lõunasöögiga toimus linnuse konverentsiruumis kell 13.00.

clear