webmaster:HKinks@gmail.com
Teated

  • 18.10.2017
    19. - 26. oktoobril 2017 toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN) "Õppimine seob põlvkondi".
  • 13.10.2017
    Terviseamet viib koolis läbi eridieeti vajavate laste toitlustamisega seotud uuringu ja palub lastevanematel  vastata küsimustikule.
  • 09.09.2017
    Tasanduskursused toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti
  • 25.08.2017
    2017/2018. õppeaasta info.
  • 17.05.2017
    Ootame kõiki huvilisi laupäeval, 27. mail toimuvale infopäevale.
  • 14.02.2017
    Kui sul on koolis muresid ja sa ei tea, kelle poole pöörduda, võid abi küsida kaasõpilastelt.
  • 18.10.2016
    Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium viib läbi kaheaastast projekti „Teisel ringil targaks Lääne-Virumaal“
  • 08.09.2016
    Tasanduskursused 10. ja 11. klassidele.
Põhikooli õpetajad

Õpetaja nimi

Õpetatav aine

E-post

Ursula Einmann

eesti keel, kirjandus

ursula.einmann@rakveretg.edu.ee

Juta Kütt

saksa keel, ajalugu
inimeseõpetus

juta.kytt@rakveretg.edu.ee

Ele Luur

keemia, füüsika

ele.luur@rakveretg.edu.ee

Eero Unt

füüsika

eero.unt@rakveretg.edu.ee

Inga Kuusik

inglise keel

inga.kuusik rakveretg.edu.ee

Käthlin Pakkas

matemaatika

kathlin.pakkas@rakveretg.edu.ee

Küllike Plotnik

vene keel

kyllike.plotnik@rakveretg.edu.ee

Külli Roosiväli

muusika, kunst

kylli.roosivali@rakveretg.edu.ee

Enely Rosenbaum

loodusõpetus
geograafia, bioloogia

enely.rosenbaum@rakveretg.edu.ee

Aare Veedla

kehaline kasvatus poiste tööõpetus

aare.veedla@rakveretg.edu.ee

Mariza Lillepea

ühiskonnaõpetus

mariza.lillepea@rakveretg.edu.ee

Juta Valvik

eesti keel ja kirjandus

juta.valvik@rakveretg.edu.ee 

clear