webmaster:HKinks@gmail.com
Teated

  • 18.10.2017
    19. - 26. oktoobril 2017 toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN) "Õppimine seob põlvkondi".
  • 13.10.2017
    Terviseamet viib koolis läbi eridieeti vajavate laste toitlustamisega seotud uuringu ja palub lastevanematel  vastata küsimustikule.
  • 09.09.2017
    Tasanduskursused toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti
  • 25.08.2017
    2017/2018. õppeaasta info.
  • 17.05.2017
    Ootame kõiki huvilisi laupäeval, 27. mail toimuvale infopäevale.
  • 14.02.2017
    Kui sul on koolis muresid ja sa ei tea, kelle poole pöörduda, võid abi küsida kaasõpilastelt.
  • 18.10.2016
    Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium viib läbi kaheaastast projekti „Teisel ringil targaks Lääne-Virumaal“
  • 08.09.2016
    Tasanduskursused 10. ja 11. klassidele.
Kooli töötajad

Ametinimetus

Töötaja nimi

 E-post

Direktor

Elle Allikvee

elle.allikvee@rakveretg.edu.ee

Juhiabi/Huvijuht

Anniky Uukareda

anniky@rakveretg.edu.ee

Õppenõustaja

Juta Valvik

juta.valvik@rakveretg.edu.ee

Infojuht

Urmas Einmann

urmas.einmann@rakveretg.edu.ee

Sotsiaalpedagoog

Marju Malm

marju.malm@rakveretg.edu.ee

Majandusjuhataja

Aare Veedla

aare.veedla@rakveretg.edu.ee

Koristaja

Kai Tiivas


clear